گیفت کارت مایکروسافت

ساری تِک
  Pin Kon

• Amused
  • Angry
  • Annoyed
  • Awesome
  • Bemused
  • Cocky
  • Cool
  • Crazy
  • Crying
  • Depressed
  • Down
  • Drunk
  • Embarrased
  • Enraged
  • Friendly
  • Geeky
  • Godly
  • Happy
  • Hateful
  • Hungry
  • Innocent
  • Meh
  • Piratey
  • Poorly
  • Sad
  • Secret
  • Shy
  • Sneaky
  • Tired
  • Wtf
  • صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: مقایسه منطقی اندروید با ویندوزفون

کاربر پنج ستاره
      -

حالت:
      -

W8-WIN8 آواتار ها
      حمایت مالی از انجمن

W8-WIN8      0.00
      پیگیر او هستند
      0
      او پیگیر است
      0
      قدرت امتیاز دهی
      5

مقایسه منطقی اندروید با ویندوزفون

یکی از کاربران ایرانی مقایسه منطقی بین اندروید و ویندوزفون انجام داده است

یک در مورد فایل منیجر بدون که در اندروید برای نصب یه بازی. نصب جداگانه فایل بازی که همون فایل APK میباشد و در نهایت نصب فایل دیتا میباشد که یکی از بزرگترین مشکلات میباشد.

سایت هایی که بازی ها و نرم افزار ها رو هک میکنن و در اختیار دوستان برای دانلود میزارن شما زمانی که این فیل های دیتا رو دانلود میکنید در اولین مرحله به یک مشکل میخورید که احتیاج به فایل منیجر دارید.

پس یکی از ملزومات گوشی های دارای سیستم عامل اندروید همین فایل منیجر و مشکلات زیاده که با فایل منیجر و انتقال فایلها دارید که در ویندوز فون 8 هیچ کدام از این مشکلات در نصب بازی و نرم افزار موجود نمیباشد و شما به اسانی و بدونه هیچ دانش و دستگاه دیگری اعم از کامپیوتر که حتما باید با ان بازی و نرم افزار ها انتقال و ریخته شود ندارید و فقط با خود گوشی این کارها رو انجام میدهید .
      پس در این مورد ویندوز فون به فایل منیجر احتیاج و وابستگی ندارد در صورتی که اندروید به ان وابسته است.

دوم در مورد گرافیک بدون که در سیستم عامل اندروید مهم نیست کدام ورژن حتی در اخرین نسخه اندروید شما افت سرعت سریع و ریپ زدن در منو ها و اجرا کردن بازی ها به صورت اسلوموشن که همان ریپ زدن میباشد و گیر کردن و یکی از مهمترین چیز ها هنگ کردن و مجبور به سافت ریست و یا هارد ریست شما را میکند .حال دوستان شاید بگن نه پردازنده فلان گوشی یا تبلت اندرویدی فلان مدل این مشکل رو ندارد اما بدون شک این مشکل در اندروید میباشد و ربطی به قدرت گوشی و تبلت نمیباشد در صورتی که در ویندوز فون 8 شما هیچ وقت دقت کنید هیچوقت هنگ نمیبینید حتی در پردازنده های ضعیف باز کردن چند نرم افزار و بازی با هم و اجرای بازی های سنگین حتی اگر از رم شما چند مگ هم ازاد باشد بازی و نرم افزار درست و عالی اجرا و هیچ ریپ زدن هنگ کردن شما مشاهده نمیکنید که این برتری باعث طرفدارهای پروپا قرص ویندوزفون 8 را مجذوب خود کرده است.

سوم در مورد پولی بودن برنامه ها بدون که هر برنامه یا بازی که توسط برنامه نویسان نوشته میشه اول باید به تایید ماکروسافت برسه بعد عرضه بشه و اگر ماروسافت مدیریتی روی برنامه نویسان نداشت الان یکی بود مثل اندروید که با بی مدیریتی و بی نظمیش هر تازه به دوران رسیده ای برنامه نویسی میکرد. هرچند خیلی برنامه داره ولی از نظر امنیت در حد صفره و در رده اخر قرار میگیره.

چهارم در مورد اینترنت اکسپلورر بدون که اینترنت اکسپلورر 10 ویندوز فون سریع ترین مرورگر موبایلی است و مایکروسافت سعی کرده بهترین تجربه وبگردی موبایلی را به کاربران خود عرضه کنه. وهمینطور میتونه ویدئو پخش کنه، به شما اجازه اشتراک گذاری یا ذخیره اطلاعات را بدهد و در عین حال روان بوده و از تکنولوژی های جدید وب مانند HTML 5 پشتیبانی کامل کند. با اپدیت نسخه بعدی اکسپلورر 11 جایگزین میشه اگر اصلاعات در مورد اکسپلورر11 نداری به این ادرس یه سر بزن حتما
      [TABLE="class: outer_border"]
      [TR]
      [TD]{این لینک فقط برای کاربران سایت قابل نمایش است.لطفا به رایگان در سایت ثبت نام کنید}[/TD]
      [/TR]
      [/TABLE]

پنجم در مورد رابط کاربری بدون که برای شروع واقعا ساده است و رابط کاربری در هم ریخته وجود نداشته و با استفاده از طرح‌های بصری دیگر احتیاج به هیچ گونه کلاس یادگیری ندارد. -کاشی ‌های زنده:با مربع یا مستطیل های زنده که بر روی صفحه قرار می‌گیرد و همینطور با قابلیت شخصی سازی و بدون احتیاج به گشودن برنامه ، شما قادر به دریافت اطلاعات و جزئیات از داخل یک برنامه هستید و-بدون لگ یا افت سیستم:بر خلاف سیستم عامل‌های رقیب!

کاربر پنج ستاره
      -

حالت:
      -

Alireza Mohamadian آواتار ها
      مدل گوشی
      Nokia Lumia 920
      ورژن ویندوز فون
      8.0
      حمایت مالی از انجمن

Alireza Mohamadian      10000.00
      پیگیر او هستند
      0
      او پیگیر است
      0
      قدرت امتیاز دهی
      3
      یه نکته جالب در مورد اینترنت اکسپلورر اینه که شما وقتی میخوای از طریق اینترنت بانک عملیات اینترنتی انجام بدی فقط از طریق این نرم افزار میتونی این کار رو انجام بدی.
      حتی با کامپیوتر هم همینطوره. بجز اکسپلورر با هیچ نرم افزار دیگه ای نمیتونید این کار رو انجام بدبد.
      در حالی که این یک نعمت خدادادی برای ویندوزفونی هاست و سایر سیستم عامل ها از آن بی بهره اند.
      [IMG][TABLE="class: outer_border"]
      [TR]
      [TD]{این لینک فقط برای کاربران سایت قابل نمایش است.لطفا به رایگان در سایت ثبت نام کنید}[/TD]
      [/TR]
      [/TABLE][/IMG]

کاربر چهار ستاره
      -

حالت:
      -

bad.sajad آواتار ها
      مدل گوشی
      HTC 8x
      ورژن ویندوز فون
      ---
      حمایت مالی از انجمن

bad.sajad      0.00
      پیگیر او هستند
      0
      او پیگیر است
      0
      قدرت امتیاز دهی
      2
      مطلب مفيدي بود

کاربر پنج ستاره
      -

حالت:
      -

viham آواتار ها
      نام
      محمد موسوی
      مدل گوشی
      Nokia Lumia 620
      ورژن ویندوز فون
      8.1
      حمایت مالی از انجمن

viham      1000.00
      پیگیر او هستند
      0
      او پیگیر است
      0
      قدرت امتیاز دهی
      3
      گیم کارت ها

Gamertag: viham620
      دقیقا همینطوره
      [TR]
      [/TR]
      [/TABLE]

کاربر سه ستاره
      -

حالت:
      -

sisis آواتار ها
      نام
      حسين
      مدل گوشی
      Nokia Lumia 1520
      ورژن ویندوز فون
      8.0
      حمایت مالی از انجمن

sisis      0.00
      پیگیر او هستند
      0
      او پیگیر است
      0
      قدرت امتیاز دهی
      2
      راست ميگه ديگه

مدیر ناظر
      -

حالت:
      -

Vancouver آواتار ها
      نام
      مسعود رضوان
      مدل گوشی
      Nokia Lumia 925
      ورژن ویندوز فون
      8.1
      حمایت مالی از انجمن

Vancouver      0.00
      پیگیر او هستند
      0
      او پیگیر است
      0
      قدرت امتیاز دهی
      6
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza Mohamadian نمایش پست ها
      یه نکته جالب در مورد اینترنت اکسپلورر اینه که شما وقتی میخوای از طریق اینترنت بانک عملیات اینترنتی انجام بدی فقط از طریق این نرم افزار میتونی این کار رو انجام بدی.
      حتی با کامپیوتر هم همینطوره. بجز اکسپلورر با هیچ نرم افزار دیگه ای نمیتونید این کار رو انجام بدبد.
      در حالی که این یک نعمت خدادادی برای ویندوزفونی هاست و سایر سیستم عامل ها از آن بی بهره اند.
      عزیز من تمام عملیات بانکیمو با گوگل کروم انجام میدم کی گفته فقط بااینترنت اکسپلورر میشه انجام داد
      همه انسانها حق آزاد زیستن و آزاد اندیشیدن دارند

کاربر پنج ستاره
      -

حالت:
      -

Alireza Mohamadian آواتار ها
      مدل گوشی
      Nokia Lumia 920
      ورژن ویندوز فون
      8.0
      حمایت مالی از انجمن

Alireza Mohamadian      10000.00
      پیگیر او هستند
      0
      او پیگیر است
      0
      قدرت امتیاز دهی
      3
      نقل قول نوشته اصلی توسط alimali نمایش پست ها
      عزیز من تمام عملیات بانکیمو با گوگل کروم انجام میدم کی گفته فقط بااینترنت اکسپلورر میشه انجام داد
      حق با شماست.
      من قبلاً با فایر فاکس انجام میدادم نمیشد. بعد ها شنیدم که به خاطر این که اعداد سیو میمونه و ضریب امنیت پایینه فقط با اکسپلورر میشه.
      ولی الان با کروم موجودی گرفتم شد.
      ممنون از روشنگریت دوست عزیز.
      [IMG][TABLE="class: outer_border"]
      [TR]
      [/TR]
      [/TABLE][/IMG]

کاربر سه ستاره
      -

حالت:
      -

telesm آواتار ها
      مدل گوشی
      HTC 8x
      ورژن ویندوز فون
      8.1
      حمایت مالی از انجمن

telesm      0.00
      پیگیر او هستند
      0
      او پیگیر است
      0
      قدرت امتیاز دهی
      2
      همه شما عزیزان تعصبی نظر میدید
      تنها مزیت وین فون نسبت ب اندروید اینه ک هنگ نداره ،اخه برنامه ایم نداره
      من ک حتی نمیتونم وقتی ی فیلم داخل این گوشی میریزم فرمتشو نمیشناسه نمیتونم پاکش کنم حتما باید ب پی سی وصل کنم واسه حذفش چ حرفی واسه گفتن باقی میمونه،من اندرویدم داشتم ای او اسم داشتم الانم وین فون دارم،تنها ب خاطر این این گوشیو نگه داشتم ک هنگ نداره و با پول من بهترین گوشی ک وقتی باهاش کار میکنم رو اعصابم نره همینه
      در ضمن دوستان فعلا ک نوتیفیکشن نداریم با سیستم عامل دیگه ای مقایسه نکنیم،تقصیر وین فون نباشه ولی فعلا این مشکل رو سیستم عامل گوشی های ماهاست و مثل اینکه باهاش کنار اومدن...متاسفم
      هنو دو سه ماه دیگ تازه چیزپی ان میاد با این سرعت پیشرفت وین فون عمر نوح میخواد تا سربلندیشو ببینیم
      میخوام فایل بلوتوث کنم باید خودم برم بلوتوثو روشن کنم بعد برگردم فایلمو بفرستم باز برم خاموش کنم،عجب هوشمنده وین فون،بیش از حد امنیتیه چی داریم ک بخوان بدزدن
      مشکلاتس کم نیس بخوام همشو بگم خودتون میدونین وقت گیره...
      دوستان ی تاپیک تو بخش ازاد هستش برید در مورد نوتیفیکشنه کمک کنیم بهم حل بشه من دیگ نمیدونم چطور ب دوستان بفهمونم
      اینم لینکش:
      [TR]
      [/TR]
      [/TABLE]

کاربر پنج ستاره
      -

حالت:
      -

rimixnima6643 آواتار ها
      نام
      sina ahmadi
      مدل گوشی
      Nokia Lumia 925
      ورژن ویندوز فون
      8.1
      حمایت مالی از انجمن

rimixnima6643      1000.00
      پیگیر او هستند
      0
      او پیگیر است
      0
      قدرت امتیاز دهی
      3
      سلام
      قبل از این که هرچی بگم،اینو بدونید که من عاشقه نوکیا و ویندوزفونم
      ولی تقریبا هیج جای این انجمن رو ندیدم که تعصبی حرف نزنن.همش کور کورانه در حال طرفداری از ویندوزفون هستین ،که هیچ کمکیم به بهبود وینفون نمیکنه
      این دوستمون گفت که اندروید به فایل منیجر نیاز داره،در حالی که دیتای بازی از تو خود کامپیوتر هم قابل کپی هست و فایل منیجر خیلی استفاده های بهتر و متنوع دیگری هم به همراه داره.که ما ازش محرومیم.در واقع هیچ نوکیا داری نتونسته بیش از 10 بازی یا کرک شده بریزه و همین باعث میشه مهم نباشه که فایل نصب یک بخش است یا بیشتر

نباید بی انصافی کرد اندروید 4.4 گوگل واقا قابل قبول و سبک هست،این باگ ها و افت های گوشی های اندرویدی هم به خاطره امکانات مختلف نرم افزاریه که نمیشه ازش چشم پوشی کرد و واقعا بدرد میخوره.که بازم ما ازش محرومیم

چطور میتونید بگید مرورگر ویندوزفون بهتر ؟درحالی که حتی یه کلید فروارد هم نداره که واقعا از مایکروسافت بعیده و باعث تاسفه

درسته زیاد بودن نرم افزار های اندروید از حالت تعادل خارج شده،ولی اینم در نظر بگیرین که همین متن باز بودنش باعث شده تو ایران برنامه نویسامون بتونن برنامه های خوبی بنویسن

خدایی اندروید در حد یه ویندوزه کامل امکانات در اختیارت میذاره،که اگه دقت کرده باشین کامپیوتر های قوی هم هنگ دارن

وینفون هم برتری هایی داره ولی همین چیزای که گفتم و خیلی چیزای دیگه باعث شده تا تصمیم بگیرم از وینفون به سیستم عامله قبلیم یعنی اندروید کوچ کنم

کاربر سه ستاره
      -

حالت:
      -

ali1984 آواتار ها
      مدل گوشی
      Nokia Lumia 520
      ورژن ویندوز فون
      8.0
      حمایت مالی از انجمن

ali1984      0.00
      پیگیر او هستند
      0
      او پیگیر است
      0
      قدرت امتیاز دهی
      3
      نقل قول نوشته اصلی توسط rimixnima6643 نمایش پست ها
      سلام
      قبل از این که هرچی بگم،اینو بدونید که من عاشقه نوکیا و ویندوزفونم
      ولی تقریبا هیج جای این انجمن رو ندیدم که تعصبی حرف نزنن.همش کور کورانه در حال طرفداری از ویندوزفون هستین ،که هیچ کمکیم به بهبود وینفون نمیکنه
      این دوستمون گفت که اندروید به فایل منیجر نیاز داره،در حالی که دیتای بازی از تو خود کامپیوتر هم قابل کپی هست و فایل منیجر خیلی استفاده های بهتر و متنوع دیگری هم به همراه داره.که ما ازش محرومیم.در واقع هیچ نوکیا داری نتونسته بیش از 10 بازی یا کرک شده بریزه و همین باعث میشه مهم نباشه که فایل نصب یک بخش است یا بیشتر

نباید بی انصافی کرد اندروید 4.4 گوگل واقا قابل قبول و سبک هست،این باگ ها و افت های گوشی های اندرویدی هم به خاطره امکانات مختلف نرم افزاریه که نمیشه ازش چشم پوشی کرد و واقعا بدرد میخوره.که بازم ما ازش محرومیم

چطور میتونید بگید مرورگر ویندوزفون بهتر ؟درحالی که حتی یه کلید فروارد هم نداره که واقعا از مایکروسافت بعیده و باعث تاسفه

درسته زیاد بودن نرم افزار های اندروید از حالت تعادل خارج شده،ولی اینم در نظر بگیرین که همین متن باز بودنش باعث شده تو ایران برنامه نویسامون بتونن برنامه های خوبی بنویسن

خدایی اندروید در حد یه ویندوزه کامل امکانات در اختیارت میذاره،که اگه دقت کرده باشین کامپیوتر های قوی هم هنگ دارن

وینفون هم برتری هایی داره ولی همین چیزای که گفتم و خیلی چیزای دیگه باعث شده تا تصمیم بگیرم از وینفون به سیستم عامله قبلیم یعنی اندروید کوچ کنم
      منم با نظر شما موافقم هرچند ویندوزفون از لحاظ ساختار بهتر از اندرویده ولی امکانات اندروید رو نداره قرار هم نیست انگار اضافه بشه فایل مننجر وی پی ان پلیرهای قوی و کامل چندین نوع مرورگر قوی و خیلی موارد دیگه باعث شد من هم برم و یک تبلت اندروید بخرم البته لومیا 520 رو دارم هنوز

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین